צפייה במצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה לעסק ולבית נועדה על מנת שנוכל לצפות במתרחש בבית או בעסק גם כשאנחנו לא שם. הסיבות להתקנת מצלמות אבטחה יכולות להיות מגוונות: החל מהצורך בהגנה מפני שוד ועד לאפשרות של מעקב מטפלת.

ישנן שתי אפשרויות של צפייה מצלמות אבטחה: צפייה בהקלטה לאחר שהוקלטה או צפייה בהקלטה בשידור חי, כלומר בזמן אמת. בדרך כלל אנשים מעדיפים את האפשרות לצפות און ליין, בזמן אמיתי, בשידורים שמעבירה המצלמה אל הצופה.

בעת מעקב מטפלת, אנשים רבים מעדיפים להתקין מצלמת אבטחה נסתרת בתוך בובה, תמונה, עציץ, או כל חפץ אח., באמצעות מצלמה נסתרת הם יכולים לעקוב אחר המטפלת ולצפות בה בזמן אמת על ידי חיבור המצלמה לרשת האינטרנט. באופן הזה יכולים ההורים שהשאירו את התינוק עם המטפלת להיות רגועים יותר לגבי הזמן בו התינוק מופקד בידיה. לעיתים דווקא הטיפול בתינוק הוא מצוין אבל המטפלת נחשדת בעבירות אחרות כמו גניבה. מצלמה נסתרת יכולה לחשוף זאת.

חשיבות אפשרויות הצפייה במצלמות האבטחה, אם כן, גדולה. אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה בזול, מבלי להתפשר על איכות ושירות, כדי שתוכלו לצפות בכל רגע נתון בבית או בעסק שלכם, פנו אלינו בהקדם ואנו נשמח לשרת אתכם.

צפייה במצלמות אבטחה

בעזרתן של מערכות תקשורת מתקדמות תוכלו לצפות במתרחש דרך עינית המצלמה ישירות מהמחשב שלכם או מהסמארטפון מכל מקום. לחצו על הבלוק המתאים למידע נוסף על השירות.

צפייה במצלמות אבטחה דרך המחשב

מערכת מיגון רחבה ויעילה לבית או לעסק כוללת נעילה איכותית, מערכת אזעקה וגם התקנת מצלמות אבטחה. תפקידה של מצלמת אבטחה כולל גם הרתעה וגם מעקב אחר מעשי עבריינות שונים...

צפייה במצלמות אבטחה דרך הסמארטפון

כיום, בעידן של טכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת, קיימת אפשרות צפייה במצלמת אבטחה דרך הסמארטפון האישי שלכם, כך שביכולתכם להיות מקושרים ומחוברים למצלמה בכל עת שתחפצו...