מצלמות ממונעות

מצלמות ממונעות

מצלמות ממונעות

מצלמות אבטחה ממונעות מאפשרות צילום על פני שטח גדול יותר מאשר מצלמות אבטחה רגילות, באמצעות זום אופטי וחיבור למנוע המאפשר את הנעתן בזוויות שונות. מצלמת אבטחה ממונעת מאפשרת, בנוסף לכך, גם התמקדות באובייקט מסוים, גם אם הוא נמצא במרחק רב וגדול מהמצלמה עצמה.

בשנים האחרונות פותח תחום מצלמות האבטחה הממונעות וכיום מאפשרת הטכנולוגיה שימוש במצלמת אבטחה ממונעת על מנת לעקוב אחר אדם, בעל חיים או חפץ במרחב המצולם, בין האם האובייקט נמצא ללא תזוזה ובין אם הוא נע במרחב.

מצלמות ממונעות הינן חלק בתוך מערכת הקלטה מתוחכמת באמצעותה ניתן לעקוב באופן ברור אחר תנועה חשודה בחלל המצולם, ואף לזהות פנים וסימני היכר נוספים. הטכנולוגיה המתקדמת של מצלמות אבטחה ממונעות כוללת גם הוספת מיקרופונים למצלמה בעזרתם ניתן לעקוב לא רק אחר התמונה אלא גם אחר הצלילים, הקולות, הרעשים והדיבורים בעת ההקלטה.

מחיר מצלמות אבטחה ממונעות עשוי להיות יקר יותר, אבל זכרו שמדובר במערכת הקלטה מתקדמת ואיכותית ביותר שתאפשר לכם הגנה וביטחון מירביים.

התקנת מצלמות אבטחה מחייבת ידע וניסיון בתחום. במידה ואתם מחפשים התקנת מצלמות ממונעות בביתכם או בעסק שלכם, פנו אלינו בהקדם ואנו ניצור עמכם קשר.